Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín állna jól...

Milyen hajszín állna jól ezekhez a színekhez? (képpel)

Figyelt kérdés

A képen nem én vagyok, viszont a szemszín, bőrszín, szemöldököm színe ugyanez.

Milyen hajszínt javasolnátok, ha (sötét)barna az eredeti? Esetleg képnek is örülnék. 😊


[link]



2021. ápr. 10. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
vörös, vagy a barnába csak szőke melír/balayage
2021. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Vöröset, esetleg lilát vagy narancssárgát
2021. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kopasz
2021. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Ezen a képen a vaku kissé világosít a szemen, de gondolom mogyoróbarna szemed van akkor (:

Igazából nekem fodrász mondta, hogy nincs olyan szín, ami ne állhatna bárkin jól, DE az árnyalat az ami nem mindegy! Hideg-meleg árnyalatok játéka ez.

Például ha meleg tónusú vagy, akkor melegebb vörös, mézszőke, aranybarna..

Ha hideg típus, akkor ugyanezekből a lilás-vörös, platina/hamvasszőke, hamubarna..


Ezt úgy tudod jól megállapítani, hogy megnézed a csuklódnál, ahol vékony a bőröd, milyen színűek az erek. Ha inkább kék és lila, hideg a bőrtónusod, ha zöld akkor meleg. De már abból is tudhatod, milyen alapozókat/korrektort veszel magadnak, mert a porcelános, ivory árnyalatok tipikusan hidegre vallnak. Amiből még láthatod, az a hajad csillogása. Ha természetes fényen vagy, figyeld meg milyen fénye van a hajadnak. Meleg, arany árnyalatú, vagy hideg, fehéres a fénye?


Egyébként én(!) szemöldöködből ítélve, ha világosabb hajszínt szeretnék semmiképp nem az egész hajam festetném át tövétől, hanem balayage technikával pl és a tövét maghagynám sötétebben, sokkal természetesebben hat. Van ismerősöm barna szemmel, fekete szemöldökkel aki hamvasszőke (természetesen) és a töve sötét neki, fokozatosan szőkül lefele, na az nagyon szép tud lenni sötét szemmel.


Hasonló paraméterekkel rendelkezem, úgy gondolom én tél típus vagyok, nagyon sötét, szinte fekete a hajam és világosabb a bőröm. Max valami hamvas árnyalatra mernék váltani és ott sem túl világosra. Tőlem személy szerint a vörös távol áll, ahhoz kell egy olyan kisugárzás is. (:


Remélem tudtam segíteni neked!

23/L

2021. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Véletlen félrenyomtam a pontozást utolsó :/


Nem igazán sikerült megállapítanom sose a hajamról illetve a bőrömről, hogy hideg avagy meleg árnyalatú. (a csuklómon látok kéket zöldet is) Ahogy azt se hogy milyen színű ruhák állnak jól. (nem igazán van ehhez szemem) Egyetlen dolog amit észrevettem eddig, hogy szemhéjpúdernél az arany jobban áll mint az ezüst bár ebből még nem nagyon merek következtetést levonni.


Kicsit félek így belevágni egy hajszín változtatásba, de szeretnék egy kis változást ezért tettem fel a kérdést. Köszönöm az eddigi válaszokat!

2021. ápr. 13. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Hasonló a szemszínem, a szemöldököm is kb ez. Szóval ilyen zöldes barna szemem van, meg sötétbarna/fekete szemöldököm, a természetes hajszíne barna.

Most vörös vagyok, konkrétan elvileg rubinvörös és mindenki szerint jól áll.

Nem látom az egész arcod, meg én szerintem picit sápadtabb vagyok, de nyáron ennél sokkal barnábbra sülök és anya régi képeiből kiindulva nézhet ki jól a vörös haj barnább bőrrel is, ha amiatt aggódnál, hogy nyáron előnytelen lenne.

Nekem augusztus végén lett ilyen, a legbarnább színemmel, de rögtön jól állt (mondjuk az segített kicsit "eladni", hogy pirospozsgás és szeplős vagyok😅)

2021. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!