Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Büdös (élesztő szagú?) fejbőr,...

Büdös (élesztő szagú?) fejbőr, haj. Mi okozza? Zsíros, korpás a hajam sajnos, Nizoralt használok rá 2,5 hete. A hajam jobban van, de a szaga még megmaradt. Mikor fog eltűnni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha pár hét múlva is ez lesz, ajánlanám az orvost. Ha ez most nem teszi helyre, akkor ott komolyabb probléma lesz.
2021. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A bőrgyógyász ajánlotta a nizoralt vagy csak úgy magadtól? Szerintem érdemes lenne dokival megnézetni.

Én első körben valami gyulladásra tippelnék ami okozza a korpásodást, lehet pl egy komolyabb ekcéma jellegű dolog. Ez úgy is néz ki mint a korpa, de mégsem az.


Én la roche posay baba fürdető-samponját használom, mert nekem seborrheás dermatitiszem van, esetleg próbáld ki azt, nekem nagyon bevált.

2021. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!