Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó sampon és kondícionáló...

Jó sampon és kondícionáló férfiaknak?

Figyelt kérdés

Egy ideje hosszabb fazonra váltottam a frizurámat. Előtte én is a jó öreg 3in1 tusfürdőket használtam a hajamra, de miután szükségessé vált elkezdtem kísérletezni. Sokáig használtam az egyszerű schauma férfi samponokat. Aztán csak egy sugallat hatására az egyik alkalommal kipróbáltam a nővérem balzsamát a sampon után és azóta függője vagyok :D Sokkal jobb a hajam vele. Igaz, eléggé szilikonos...De pont amiatt olyan jó puha és könnyen kezelhető a hajam utána. Viszont azt olvastam, hogy nem a legjobbak a férfi haj számára a női samponok és kondícionálók mert más a két nem haja. Ha ez igaz akkor mégis mit használjak? Ha drogériában keresgélek nem találok semmit. Csak női dolgokból van választék. Interneten sem sokkal jobb a helyzet. Ha találok is valamit, sok ezer foritos a Magyarországba szállítás és önmagában is elég drága termékeket találok csak.


Van valami jó ár-érték arányú sampon és kondícionáló ami jó férfi hajra? (külön a kettő, nem 2in1)


Szeretném ha könnyen fésülhető, fényesebb, jó tartású, jó volumenű, puha hatású lenne a hajam.


Nem feltétlen külön "men" cimkés termékekre gondolok. Előre is köszönöm a válaszokat!


18/f



2021. ápr. 10. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia én ezeket használom és imádom őket:)


Ez egy egyszerű olcso sampon mégis szerintem hihetetlenul jo,nekem pld azota amiota hasznalom egyaltalan nem zsiros a hajam es nemis viszket tole a fejborom,van egy enyhe kis illata ami ilyen frissito,se nőies se ferfias☺️ [link]



Ez megy egy nagyon jo haj pakolàs/balzsam ami 3 az 1-ben modon lehet hasznalni:) jo az illata és nagyon tápláló:)

[link]


Irj ha még valami érdekelne esetleg:) tovabbi szep estet/napot!🤗

2021. jún. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jún. 14. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!