Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítítek magatoka...

Mivel szőrtelenítítek magatokat intim területen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lányokhoz, nőkhöz szólnak a kérdéseim:

1. Mivel szőrtelenítitek odalent magatokat?

2. Teljesen csupasz, vagy fazonozottak vagytok odalent?

3. Ahol vékonyabb a bőr, a nagyajkaknál, ott hogy tudjátok leszedni, ha leszeditek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 10. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

gyantáztatom havonta

kb 2cm-s csík marad meg középen

2021. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Borotválom, heti egyszer teljesen csupaszra. Nagyajkaknál is ugyanúgy ahogy máshol.
2021. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a bikinivonalat és amíg bírom egyedül gyantazom a többit már csak nyiróval rövidre vágom. Régen borotváltam, de meguntam. Így is jó nekem.
2021. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Epilalom teljesen csupaszra a nagyajkakon is es a fenekemen is.

Kb 20 eve epilalom.

2021. ápr. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Borotvával kezdtem annak idején. Úgy-ahogy szenvedés nélkül használtam, de csak heti egyet viselt el a bőröm. Aztán áttértem kozmetikus általi gyantázásra. Alapvetően nem volt rossz, értő kezekben koránt sem fáj annyira, de csak el kellett menni, sokszor közbejött valami, illetve a negyedik héten azért szőrös volt már.

Most egy IPL gépet használok havi egyszer, borotválni pedig 2-3 naponta szoktam. Semmi kipattogzás, semmi viszketés, nekem nagyon bejött (lumea). Vastag fekete szőröm van.

2021. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5-írhatok priviben pár kérdés miatt?
2021. ápr. 21. 19:57
 7/7 anonim válasza:
Én borotválni szoktam kb. 3 naponta. Először láb, bikinivonal, nagyajkak majd a fenekem környékén. Általában mindig teljesen csupaszra csinálom.
2021. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!