Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy mell felé ér a...

Normális, hogy mell felé ér a hajam és komplexusaim vannak ez miatt?

Figyelt kérdés
Kevesebbnek érzem magam a többi nőnél, a párom exe is visszahallottam mástól, hogy én rosszabb nő vagyok nála mert nincs olyan szép hosszú hajam, de egyszerűen nem tud nagyobbra nőni a hajam gyerekkorom óra. Gondolkoztam hajhosszabbításon is, de akkor mindennap vasalnom kéne, hogy ugyanolyan egyenes legyen,mint a póthaj és könnyen törik a sajátos.
2021. ápr. 11. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy észrevetted-e a legtobb hosszu haju no, pothajat hord, ha leszednenk róluk maradna 2cm Es szetegetett haj.. nekem mindig hosszu Es szep hajam volt,viszont masfel eve tönkretettek, most mell fele er, de egészséges Legalabb, nem hinnem,hogy kevesebb lennek ezert bárkitől, neked se kene ilyen miatt rosszul erezni magad, a pothajrol meg annyit, hogy ugy fogja tönkretenni a hajad,hogy majd akkor sirni fogsz ha 2cm marad belole a pothaj miatt.
2021. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Neki is az van.

Csak állandóan a közös kozmetikusunknak mondja ezeket a dumákat, hogy a párom is a hosszú hajat szereti stb. És már kezdem azt érezni, hogy így nem leszek neki elég jó hosszú távon. Persze a párom mindig dicsér, hogy szebb vagyok meg igényesebb.

2021. ápr. 11. 17:03
 3/18 anonim ***** válasza:

Nagyon sok embernek van egy hosszúság aminél tovább nem nő a haja, plusz a különböző festékek, folyamatos vasalás és hasonló negatív behatások is gátolhatják. Nem hinném hogy ettől kevesebbnek kéne éreznek magad, és ha alapvetően nem zavar, hogy ilyen hosszú a hajad akkor ne zavarjon ezeknek az embereknek a véleménye. Azok akik egy emberről az alapján mondanak értékítélet hogy milyen hosszú a haja kb annyit is érnek.

Plusz valahol társadalmilag is túl kéne lépni azon, hogy egy nőnek a nőiességet abban mérjük, hogy milyen hosszú a haja.

És csak úgy hozzátéve, nagyon sok nő van akinek hosszú haja van, de üvölt róla hogy póthaj, úgy néz ki mintha műanyag lenne, pluszban meg tönkre is teszi az eredetit. Inkább legyen rövidebb de egészséges hajad mint hosszú ilyen áron.

2021. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha a párodnak azert nem leszel elég mert rövidebb hajad van, akkor már most tulajdonképpen ott hagyhatnád. Ő teljesen tökéletes, és minden porcikája olyan, ami neked tetszik? Gondolom te is elfogadod őt úgy ahogy van. És ha neki tetszik, dicsér akkor miért adsz mások véleményére ?
2021. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: ha az ex magyarázza ezt a közös kozmatikusnak akkor nem tudod elképzelni, hogy egyszerűen frusztrált mert a barátomnak úgy kapcsolata van ? És így igyekszik lehuzni az önbizalmadat?
2021. ápr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igazából állandóan nyomon követ engem itt-ott. Lehet, hogy jobbnak akar tűnni nálam és azért csinálja ezeket utána meg másnak ilyenekert mond. Csak nekem rosszul esik és kevesebbnek érzem magam. Nyilván én is szeretnék hosszú hajat.
2021. ápr. 11. 17:16
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a haj hossza/színe a legfontosabb hanem hogy ápolt legyen és ne legyen töredezett.

Sokkal szebb egy fényes, dús barna haj mint egy szanaszét tört, száraz élettelen szőke.

2021. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha pont mell felé ér, az még hosszúnak számít. Egyébként nem ezen múlik, persze szép a hosszú haj de csak ha ápolt, de nagyon sok szép nőt láttam már, akinek rövidebb haja volt. És ha mondjuk valaki alapból igénytelen és rosszul néz ki, de egyedül a haja hosszú akkor az már rögtön jó nő lesz? Ez nyilván nem így van. És ha a barátod veled van, akkor biztosan nem érdekli, mert ha ennyire fontos lenne neki, akkor keresett volna olyat, akinek bokáig érő haja van :D Meg különben is milyen lenne már, ha mondjuk nagyon hosszú hajad lenne, aztán levágatnál belőle 20 centit - akkor hirtelen nem szeretne? Gondolom nem ez történne, szóval szerintem ne aggódj.
2021. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyébként a volt barátnőről az az érzésem, hogy valójában azt gondolja, hogy ő az aki rosszabb nálad, de talált egy dolgot amiben úgy érzi, hogy ő a jobb, és most ebbe kapaszkodik. Ha nem lenne semmi problémája magával, akkor nem rajtad meg a volt kapcsolatán gondolkodna.
2021. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nagyon buta vagy, és nincs önbizalmad. Ezen kéne dolgoznod, nem a hajadon. Nem hiszem el, hogy manapság van ilyen felnőtt.
2021. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!