Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudatos bőrápolás várandósság...

Tudatos bőrápolás várandósság alatt?Normál bőrre szeretnék kialakítani nappali és esti rutint amit babavárás során is használhatok.

Figyelt kérdés
Normál bőrű sorstársaimat keresem, aki esetleg babát várnak/vártak vagy tudnak segíteni elindulni a tudatos bőrápolás útján. Ki milyen terméket használ/ajánl? Bevált bőrápolási rulin? Mit szabad és mit nem?

#terhesség #várandósság #bőrápolás #Tippektrükkök #Termékajánlás
2021. ápr. 12. 01:33
 1/1 anonim ***** válasza:
46%

Fontos lenne tudni, milyen az arcbőr típusod.

Az arcápolási rutin belül kezdődik, győződj meg arról, hogy elég folyadékot viszel be, és mivel várandós vagy, gondolom szedsz e vitamint.

A 10 lépéses arcápolási rutin szerintem felesleges, nekem kB 10 termékem van (nem tér el az esti és reggeli rutinom) , és szépnek mondom a bőröm (aknétól, szem alatti táskáktól mentes)

Amiket én használok az normál/kombinált bőrre való:

1. Cerave arcmosó gél

2. Beauty jar arctisztító radír under control néven van (heti 1x)

3. Beauty face intelligent skin therapy oxygen szérum (naponta)

4. Natur Planet Hialuronsav szérum (heti 2x)

5. Its skin Phytokollagen szérum (heti 2x)

6. The Saem iceland hidratáló ásványi gél (naponta) - hűtőben tárolandó

7. La roche posay fényvédő (azt használom ami babáknak való)


Havonta 1-2x szoktam arcpakolást feltenni, vagy fátyolmaszkot vagy itthon kutyulok valamit illetve minden reggel hideg vízzel mosom meg az arcom.


Na most nekem azt mondta a kozmetikus hogy lehet jó lenne retinolt és c vitamin szérumot is használni, de kipróbáltam és nem tett jót a bőrömnek, a c vitaminostól piros lett, a retinoltól meg zsírosabb mint alapból, csomó gyulladt pattim lett utána, szóval én ilyeneket nem használok.

Hidratáló gél helyett lehet tápláló gél is, de várandósan amúgy is annyi vitamint beszed az ember hogy úgymond felesleges táplálni, elég hidratálni.

Én a termékeket a makeup.huról rendeltem, talán ott a legolcsóbb.

Érdemes úgy elkezdeni az ápolást, hogy a termékeket fokozatosan vezeted be, kB úgy képzeld el mint a hozzátáplálást a babáknál.

2021. ápr. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!