Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Intimgyantában mire...

Lányok! Intimgyantában mire kell figyelni? Hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem akar elmenni kozmetikushoz, de azt mondta nekem megengedi h megcsináljam.
2021. ápr. 12. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne, ne, ne és ne.

Tényleg ne.


Tényleg nem a kozmetikai ipart akarom reklámozni, mert egyesek piszok drágák, de intim helyen nem érdemes próbálkozni a házi technikákkal.

2021. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ennek bőgés lesz a vége...
2021. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Égési sérülés is lehet a vége vagy az hogy a bőre is fog vele együtt jönni. Én nem ajánlom hogy otthon próbálkozzatok. Én is járok kozmetikushoz gyantázni, nagyon ügyesen csinálja alig érzem a fájdalmat
2021. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsináltam egyszer, de előtte sokszor voltam kozmetikusnál. De én nem ajánlom, annyira nem fájt de nagyon sokáig tartott meg nehézkes is volt és nem túl precíz, szerintem olyan csinálja csak, akinek van tapasztalata. Miért nem akar kozmetikushoz menni? Nem gáz egyáltalán szerintem ha emiatt izgul, ráadásul sokkal gyorsabban készen lesz, mintha otthon próbálkoznátok. Legalább egyszer menjen el szerintem, hogy legalább tudja, hogy mire számítson.
2021. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyantázni (jól) eleve nehéz, intim részt meg aztán különösen az. Full kezdőként intim résznek nekiesni... hát az egy kisebb katasztrófával lesz egyenlő.


Sajnos a kozmetikusok között is akad sok lódoktor, de mégis azt ajánlom menjen el egy rendes szalonba.


/egy volt kozmetikus/

2021. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!