Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kék színű krémet adott...

Milyen kék színű krémet adott az arcomra a kozmetikus?

Figyelt kérdés

Arctisztítás után a régi kozmetikusom mindig adott egy tégelyben egy kék színű krémet, amit napi 2x fel kellett kennem az arcomra, de nem krém krém volt, mert nem szívta be teljesen a bőröm, csak amolyan krémes pakolás. Ezt a terméket keresem, mert csodákat művelt az arcommal. Nem tudja valaki, mi lehet az?

A régi kozmetikusomat már nem tudom megkérdezni.


2021. ápr. 13. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szerintem édeskevés...

Pl amit én használok az arcomra a kozmetikusom tanácsa által, az olyan, amit akárhol nem is tudsz megvenni, csak azoknál a kozmetikusoknál, akik ilyeneket használnak és ezáltal forgalmaznak vagy viszonteladók (nem tudom a pontos megnevezést). Számtalan ilyen termék van, sok kozmetikus nem a drogériás cuccokat ajánlja.

2021. ápr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez sem drogériás cucc.
2021. ápr. 13. 08:03
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kek lukacs
2021. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem emlékszel milyen márkával dolgozott a kozmetikus?


Solanie, Ilcsi, Janessen, Image, Afrodita...?


Vagy milyen árkategória volt?

2021. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!