Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, akik levágták kopaszra a...

Nők, akik levágták kopaszra a hajukat (vagy szinte kopaszra). Utána hogy ment a visszanövesztés? Ahogy egyre több visszanőtt, lehetett frizurákra igazítani, hogy jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Önmagában is érdekelne bármilyen tapasztalat, megbántátok-e, mennyi idő alatt nőtt vissza, vagy bármi más, ami eszetekbe jut.

2021. ápr. 13. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
tesóm és az egyik barátnője mindketten letolták nullással for fun. nem bánták meg, tesóm most úgy néz ki mint Elvis, lassan lesz annyi haja hogy frizurára tudja vágatni
2021. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha levágod kopaszra, akkor utána miért akarod megnöveszteni?
2021. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Egy éve vágtam le nullással. A növesztésről nem tudok nyilatkozni, mert nagyon tetszik így, azóta is nyírom rendszeresen. Azt viszont hetente kell :)
2021. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Időigényesebb folyamat, kb. egy év, amíg mindenki által elfogadott "nőies" félhosszú hajad lehet. (De ha belegondolsz, az elmúlt egy év egész gyorsan eltelt). Érdekes tapasztalat lesz apránként ezalatt a kb. egy év alatt több hajhosszon átmenni, több stílust kipróbálni. Már egy pár centis rövid haj is nagyon jól, elegánsan tud állni sok nőnek, más kérdés, hogy alig merik kipróbálni. Lehet picit gyakrabban kell majd a fodrászt látogatnod (3-4 hetente), reméljük mostmár nyitva maradhatnak. Lesznek olyan átmeneti időszakok, mondjuk 2-3 hetek amikor úgy tűnik, hogy nem áll sehogy, de ez majd ne kedvetlenítsen el. A rövid és félhosszú közötti átmenet lehet macerásabb, de még az is tud aranyos/vagány lenni. A fejed tetején a hajból próbálj minél kevesebbet vágatni, ha gyorsan vissza szeretnél térni a hosszabb hajhoz. Viszont oldalt és hátul sokszor visszáb kell vágni a hosszából, hogy jól nézzen ki. Sok sikert, sok türelmet és igazából élvezd ezt a helyzetet ;) Igaz jól értem, hogy saját akarat a kopaszságod?
2021. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Én pont most vagyok növesztési szakaszban.

Én csak az alsó szálakat (közvetlenül a nyakam felett) vágtam vissza kétszer.

Életemben nem használtam annyi hajhabot mint az elmúlt egy évben, és ha azt akartam hogy jól nézzen ki, akkor minden nap kellett bele csatot meg formázást rakni, de mostanra egész jól lenőtt.

2021. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
#5 bár nekem "csak" pixie-m volt, de én is rengeteg formázót használtam, 2naponta kellett mosnom, mert annyira hamar látszott hogy zsíros. nekem nem való az ennyire rövid haj
2021. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es válaszoló vagyok ismét és még az előttem szólókhoz csatlakozom: ha már kipróbálod és kopasz vagy és még be is jön, már az élmény kedvéért érdemes lehet a legmelegebb hónapokban magadnak visszanyírni a kopasz vagy tüsi (pár millis) frizurát, és majd csak augusztustól elkezdeni növeszteni. Legyen otthon egy jó hajnyírógéped, nem egy nagy befektetés, tízezer alatt vannak nagyon jók. Arra vigyázz, hogy a teljesen kopaszra nyírt/borotvált fej a napon leéghet, és az nem jó! Olyankor legyen a fejeden egy kalap. :)
2021. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!