Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a festék kopása...

Mit tehetnék a festék kopása ellen?

Figyelt kérdés
Valamiért bármivel festem be a hajamat, nagyon kopik. Minden hajmosásnál teljesen lila lesz a víz. Jelenleg fekete a hajam, saját magamnak festem már egy ideje, de előtte mikor fodrász csinálta, ugyan úgy borzalmasan jött belőle a szín. Idegesít, mert emiatt már fürdőkbe és vízbe is csak úgy mehetek, ha a hajam fel van kontyolva, de nem ér vízhez. Ez csak nálam van így? Valamit rosszul csinálok?

2021. ápr. 13. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem valamit tényleg rosszul csinálsz, ez nem normális. Én a helyedben keresnék egy jó fodrászt, és rászánnám a pénzt, hogy normálisan megcsinálja.
2021. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szalonban voltam már 3x, mind a háromszor 12.000 hagytam ott mert hosszú a hajam és mégis:/
2021. ápr. 14. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Mi lenne, ha NEM festenéd a hajadat ?
2021. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg színvédőt használni a hajadon. Nagyon sok ilyen termék van, ezért valószínűleg megtalálhatod a számodra hatásosat, csak sokáig kell próbálkozni.. :/
2021. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!