Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi segít korpa ellen?

Mi segít korpa ellen?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, a hajam kb. 10 éves koromba kezdett korpásodni, amikor hajzselét kezdtem rakni a hajamra hogy hátha menő leszek:D már kb 3,5 éve nem használok hajzselét, de így is nagyon korpás a hajam, azt úgy értem, hogy ha beletúrok a hajamba úgy húll mint a hó, még akkoris ha 1 órán keresztül túrni fogom:/

Elég hamar bezsírosodik a hajam hajmosás után, kb 2 nap alatt. Head and Shoulders nem használt.



2021. ápr. 13. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon korpás volt a hajam amíg nem használtam a Nizoral sampont!

Próbáltam az Alpecint is na az szart sem ért..de ez a Nizoral tényleg nagyon jó! Mindenképp próbáld ki, gyógyszertárba lehet kapni.

2021. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a Nizoral segít.
2021. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sogorom azt mondta hogy miota szódabikarbonaval mossa es ecetes vizzel öbliti azóta nem korpás. En is mostam ugy de nekem elotte se volt korpas
2021. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem segít a nizoral, sokmindent kipróbáltam, egyedül a selsun blue segít. Nem kell mindig azzal mosni, csak mikor újrakezdődik.
2021. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Én két hónapon át rendszeresen leborotváltam a fejemet, attól múlt el.
2021. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Anno az exem haja korpásodott, semmi nem használt. Végül Seborin hajszeszt vettem neki és az megoldotta a problémát.
2021. ápr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!