Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arctisztító után zsírosodás...

Arctisztító után zsírosodás az arcon?

Figyelt kérdés

Korábban, amíg nem használtam specifikisan ilyen területre kifejlesztett ápolószereket, egyáltalán nem volt zsíros az arcbőröm.


Sajnos hajlamos vagyok a pattanásosodásra felnőtt létemre is és gondoltam, veszek ilyen mélypórus tisztító, minőségi szereket.


Hát a szappan hatású tisztító és tonik után teljesen bezsírosodott az egész arcom másnapra. Hozzáérek, és mintha valami olajos felszínt érintenék a bőrömön.


Nem tudom, hogyan állítsan helyre az arcbőröm...szerintem csak a tonikot fogom használni abban az esetben, ha pattanást észlelek, mert arra tökéletesen bevállt...gyakorlatilag teljesen lehúzta az államról a gyulladást egyszeri használat után.


Van valami tanács esetleg?


Nagyon köszönöm! 😕❤



25L



2021. ápr. 15. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom alkoholos arctisztítót, meg tonikot vettél és ezzel pont az ellenkezőjét érted el annak, amit szerettél volna. Valószínűleg kiszárítottad ezekkel a bőröd, ezáltal fokozott faggyútermelésre késztetted.
2021. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az összetevő listát kellene megnézned. Bőrtípusodnak megfelelő rutint kellene kialakítanod. A minden napos arc tisztítás nagyon fontos, de az alkohol tartalmú készítményeket jobb kerülni, főleg ha a lista első részében található. Ha minőségi termékeket szeretnél használni, írj és ajánlok párat, ha úgy gondolod próbáld ki.
2021. ápr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!