Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon nagy baj, ha a fizikai...

Nagyon nagy baj, ha a fizikai fényvédőbe szerepel alkohol a 7. helyen?

Figyelt kérdés

Erről a krémről van szó:

[link]

Valahol azt olvastam hogy a 2. és 3. helyen nem állhat.

Sajnos a kémiai fényvédőktől könnyezik és fáradt lesz a szemem, mint aki egész éjszaka nem aludt. Ezt csak a szemem köré kenném, a többi részen Uriage 50+ osat használok. Rendelgetni több ezer forintokért meg nem szeretnék.



2021. ápr. 15. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
ha bírja a bőröd az alkoholt nem baj, de nem igazán van a bőrre jó hatással
2021. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem érzékeny nagyon a bőröd, akkor nem lesz ettől rosszabb. Hidratálj alá, és ha amúgy rendben van a rutinod, nem lesz baj. Ha a 7. helyen van amúgy akkor valószínűleg már eléggé kis mennyiségben van benne.
2021. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám a 50 spf alatti fényvédőket.. annyira erős sugárzások vannak már mostanság, hiába nem vagy épp falfehér szerintem egy erősebb faktorszámmal nem nyúlsz mellé.
2021. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!