Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám hullámosítani a...

Hogy tudnám hullámosítani a hajam? Hő nélkül

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hajsütő nélkül hogy tudom behullámosítani a hajam? Hallottam már módszereket, de nem nagyon sikerültek D:

Van hajsütőnk, de az nem tesz valami jót a hajamnak, ha naponta használom, nem szeretném tönkre tenni a hajamat sem.

Előre is köszönöm a válaszokat és segítséget!



2021. ápr. 15. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól is függ, milyen a haj típusod. szerintem próbáld ki azzal a hajsütővel egy-két tincseden, hogy milyen hamar megy ki belőle a hullám. ha sokáig benne marad, akkor simán bármiféle módszert használhatsz (kivéve ami nem jött be) ha pedig nem, akkor arra én nem tudom a választ :(
2021. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A hajamról:

Baran szőke csíkokkal

Nagyon hosszú

Dús

2021. ápr. 15. 16:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Barna*
2021. ápr. 15. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:
mennyire egyenes?
2021. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az a zoknis göndörítő módszer? szép hullámokat csinál ahogy láttam már, és szerintem nem nehéz elkészíteni
2021. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4

Igazából egyenes a hajam, az alján van némi hullám természetes módon. Viszont úgy néz ki, mintha egyenes lenne és elaludtam volna, és hát néha borzasztóan néz ki.

#5

Hallottam már a zoknis módszerről, még nem próbáltam, de biztos, hogy nem sokára kipróbálom

Köszönöm az eddigi válaszokat! Várok még többre :)

2021. ápr. 15. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. a nővéremnek eléggé makacs haja van, mindig kirúgja a hullámokat, és egy egész éjszakára becsavarta az újságpapíros módszerrel, és még nappal is rajta hagyta, de akkor is csak este egy pár órára lette neki göndör.

nekem pedig egy egész napig is benne maradt amikor befonták ( [link] szóval ezért nem mindegy hogy milyen tipusu a haj.

2021. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!