Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszinező letöri a hajam?

Hajszinező letöri a hajam?

Figyelt kérdés
Eléggé megviselte a hajam a 2x-es hajszivatas, és rá 2-3 hónapra be festettem világos barnára és le vágtam belőle kb 5cm, utána elég szép lett és most is az de elmentem hajfesteket venni és világosabb árnyalatot akartam, meg vettem és nem volt sehol feltüntetve hogy szokito🤦‍♀️Furcsálltam is a szagát fel kentem és akkor láttam hogy valami nem okes, de hal istennek csak egy tincsig jutottam. Utána gyorsan le is mostam mert már marta a borom és eltört a hajam😕de már kezd ki köpni belőle a világos barna és kezd ilyen össze vissza színe lenni, rendes festékkel már nem szeretném roncsolni esetleg ha valami kimoshato hajfestekel festem be mennyire fogom vele roncsolni??

2021. ápr. 16. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne fesd most be. Várj vele egy kicsit, és keress egy fodrászt.

(Én hajszínezésre a Loreal casting creme gloss hajszínkrémet használom, nekem nem roncsolja, de szerintem a szőkített haj érzékenyebb, szóval ezzel inkább várj)

2021. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fodrászhoz semmi kép se szeretnek már menni mert mindig csak elrontottak a hajam és inkább már nem probalkozok na meg persze rohadt drágák is
2021. ápr. 17. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Ha sotetebbre fested nem lesz baja, valassz ammonia nelkuli tartos festeket. Ha csak szinezoket hasznalsz egyre-masra meg jobban tonkreteszi. Utalom a fodraszokat 2szer voltam sikertelenul... tobb mint 10 eve festem a hajam sotet-vilagos attol fugg hogyan kelek fel 😅 kb 1-1,5 evente valtok
2021. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!