Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a head & shoulders...

Melii16284 kérdése:

Szerintetek a head & shoulders-t és a nivea micellás sampont együtt hasznalhatom?

Figyelt kérdés

Vettem egy head & shoulders-t mert nagyon korpasodik a hajam. Az avonbol vettem volt egy korpás elleni sampont már nagyon rég azzal mosom de rajottem hogy nem ér semmit se mert ugyanúgy korpasodik és megjobban zsirosodik attól. S ha ki hagyom akkor még jobban korpasodik. S ha csak a head & shoulders-sel mosnám zsirosodnak?

Szerintetek a head & shoulders-t és a nivea micellás sampont együtt hasznalhatom?

Nagyon meg köszönném a válaszaitokat!



#haj #korpa #Zsirosodas
2021. ápr. 16. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Minek használnád együtt?

Nem hinném, hogy jót tenne a hajadnak, fejbőrödnek ha két vegyszert összekevernél.

2021. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Együtt nem jó ötlet, szerintem előbb ki kéne próbálni egyedül az új sampont.

Azt persze szokták csinálni, hogy zsíros hajat kétszer samponoznak. (Közben öblítenek).

De ezt ki kell tapasztalni, és ha együtt használod, az lehet, hogy teljesen más eredménnyel jár, minta külön a Head&Shoulders-t

2021. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!