Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezdő tudatos bőrápolóként...

Kezdő tudatos bőrápolóként használhatom ezeket a termékeket esténként?

Figyelt kérdés

Megtisztítás után gondoltam (napközben tisztítás után használok hidratálót+fényvédőt).



[link]


[link]


Mi a véleményetek a termékcsaládról?



2021. ápr. 18. 20:33
 1/7 vantel ***** válasza:
0%

Kanapédra használod?

Tudatos kanapé ápolás?

2021. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos nem ismerem a termékeket, szóval nem a kérdésre fogok válaszolni, ne haragudj. :D

Ha kezdő vagy a témában, ajánlom Glowin' skin & Kincső nevezetű youtube csatornát, sok hasznos videója van, bőrtípus alapján ajánl termékeket és beszél a káros összetevőkről is termékekben.

2021. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Tele vannak rossz összetevőkkel, a parfüm csak egy a sok közül mindkettőben. Éjszakai krém nem kell külön, mehet a hidratálód éjszakára is, esetleg egy Mixa cicaplast/ LRP cicaplast, ha intenzívebb hidratálást szeretnél. Esetleg hialuronsav, antioxidáns szérumok. Illetve kezdésnek egy tejsavas hámlasztó, ha hámlasztani szeretnél, de nem tudom a bőrtípusodat, illetve a bőrproblémáidat. Skinsmarton nézz termékeket, az ordinary pl hasonló árban van, mint ezek, és még jó is.
2021. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
És inkább angol nyelven nézz youtube-ot.
2021. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Szia! Teljesen nem ismerem a termékeket amiket linkeltél, azonban szerintem ezeknél jóval szebb összetevőjű kencéket kellene használnod. Ezek nem igazán a tudatos bőrápolás részei.

Ebben a témában nagyon sokat olvashatsz a Skinsmart oldalán, valamint youtube csatornájukon, plusz ha van kedved lépj be ilyen témákkal foglalkozó facebook csoportokba (Tudatos bőrápolók klubja, Skincare Junkie Hungary) itt is sokat lehet tanulni.

Nem feltétlen márka alapján kell keresni a termékeket, inkább összetevők alapján.

Szuper a CeraVe, La Roche Posay, The Ordinary, Geek&Georgeous, Revox de a dm/rossmann/müller sajátmárkás termékei között is lehet találni jó termékeket.

2021. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
A tudatos bőrápolás első szabálya: amiben parfum van, az kuka.
2021. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem, a tudatos bőrápolás az, hogy tudom, mit jelent a parfüm, ENGEM nem irritál, úgyhogy használom. Azt jelenti, tudod, hogy mit kensz az arcodra, nem azt, hogy követed a aktuális divatot.
2021. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!