Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszőkítés samponnal?

Hajszőkítés samponnal?

Figyelt kérdés
Festetni nem szeretném, de a sampon az jöhet. Eddig egyet próbáltam egyszer, valami aloe verásat de nem jött be... valakinek esetleg jó tapasztalat egy márkától?
2021. ápr. 19. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem csoda, hogy nem vált be, nincsen ilyen, hogy megmosod a hajad samponnal és hopsz, világosodik is 1 vagy több árnyalatot.

Hajszínező samponok vannak vagy bemosók, amikkel tudsz a hajad színén változtatni...de ha van pl alapból fekete vagy sötétbarna hajad, majd rákensz egy szőke hajszínező sampont, semmit nem fog a hajaddal kezdeni, pláne nem fogja szőkíteni.

2021. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szőke hajam van:) kicsit piszkosszőke... szóval tudom mi az, amit elérhetek... nem hülye vagyok, hogy gesztenyebarnából akarok szőke lenni egy samponnal...

szóval az a lenéző hangsúly nem tetszik, de azért köszi a választ!

2021. ápr. 21. 21:44
 3/7 A kérdező kommentje:

Másik dolog, hogy most akkor van vagy nincs ilyen. Mert először azt írtad, hogy nem lehet samponnal és hopsz világosodik. Viszont aztán pedig”..amikkel tudsz a hajad színén változtatni.” Aztán pedig megint “semmit nem fog a hajaddal kezdeni HA sötét” WHAT?

Ne haragudj, de szerintem kicsit zavaros amit akartál írni.

És csakhogy pontosítsak, hogy ne oktassanak ki arról milyen idióta vagyok...

egy nyári napszívta árnyalatot szeretnék elérni. SZŐKE A HAJAM

2021. ápr. 21. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Sampont kérdeztél...samponnak azt nevezzük, amivel mossuk a hajunkat, nem látom, hogy a kérdésedben hajszínező samponra kérdeztél volna rá. A sampon és a hajszínező sampon pedig nem egy! Az utóbbit nem arra használod, amire a "sima" sampont, mert a színező nem tisztít. A sampon funkciója a tisztítás, a hajszínező samponé a színezés, tehát erre ráadták a sampon nevet, mert a felvitele ugyanolyan, mint a simáé. Szóval még mindig ott az egyértelmű dolog, hogy samponnal nem fogsz világosítani.

Hajszínező samponnal igen, de akkor legközelebb arra kérdezz, mert a samponról az jut az emberek eszébe, ami hajMOSÁSRA van.

A sötét hajszínt pedig példának írtam, amint látszik is előtte a "pl", mert semmi pontosat nem írtál. A kérdésedből pedig nem sok szakszerűség látszott és hidd el vannak olyan emberek, akik azt gondolják, hogy a sötétebb hajat is be fogja fogni a színező, tapasztaltam már érdekes kérdéseket, így nem lepődök meg, ha valaki számára éppen nem egyértelmű.

2021. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként a DM-es szőkítőt dicsérték, valami More blonde vagy ilyesmi a neve.

Viszont nem tudom elképzelni, hogy meg lehet oldani samponnal, amire gondolsz, mert úgy tudom az ilyenekben olyan összetevők vannak, amik inkább hamvasítják a hajat, világosítás helyett.

Hogyha napszívta árnyalatot szeretnél elérni, szerintem valami színezőt keress. Esetleg a Palette Color shampoo-t nézd meg, annak van több árnyalata és az a színező olyan 24 mosásig tart elvileg.

2021. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül a More Blond szettet vásároltam meg! Izgatottan várom az eredményt.
2021. ápr. 24. 09:58
 7/7 A kérdező kommentje:
MŰKÖDIK!!!!!
2021. ápr. 27. 21:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!