Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A testápoló tényleg rosszat...

A testápoló tényleg rosszat teher a bőrnek, öregítheti is?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok, arckrémet nem szoktam használni(arcmaszkot igen), testápolót viszont használok, kenni szoktam az arcomat is vele, mert van amikor száraz a bőröm.

Tényleg tehet rosszat a bőrömnek? Azt mondta egy lány ismerősöm, hogy a benne lévő alkohol az szárítja a bőrt és roncsolja, ez igaz?


Nagyon nem szeretném azt, ha öregedne az arcbőröm, a külsőm szempontjából ez nekem egy nagyon nagy kincs, kifejezetten helyesnek tartom magamat, ezt szeretném megőrizni, amíg csak lehet. Hogy tudnék ehhez hozzájárulni? Hogy tudnám minél tovább megőrizni ezt?


2021. ápr. 19. 16:34
 1/7 A kérdező kommentje:
rosszat tehet*
2021. ápr. 19. 16:35
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Igazából a drogériás arckrémek is tele vannak alkoholal :)

Szóval egyik se jó.

2021. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
De tény, hogy egy jó testápoló és arckrém, ami jó összetevő listával rendelkezik, az nem lesz káros a bőrnek! Nem fogja öregíteni
2021. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"a benne lévő alkohol"

glicerin? az pont hogy nem szárítja, pedig az is alkohol

2021. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

milyen lenne egy jó összetevő listával rendelkező testápoló?

Miért kell külön arckrém, miért nem jó a testápoló?

Küldenél esetleg valami jó cuccot?

2021. ápr. 19. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:
La roche posay.
2021. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. ápr. 20. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!