Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen hajszín...

Szerintetek milyen hajszín állna jól nekem?

Figyelt kérdés

Igen-igen tudom, hogy ez rengeteg mindentől függ és így láthatatlanba nagyon nehéz, de hátha ezek alapján tudtok ajánlani valamit.


-Az ősz típusba tartozom

-sötétes inkább világos barna a szemem

-nagyon vékony szálú a hajam, DE mindenképp be akarom festetni + már voltam szőke is

-mostanában nagyon hullik a hajam de rajtok vagyok a problémán

-tojás inkább kerek kicsit pufibb az arcom

-kreol a bőröm de most inkább sápadt és sárgás árnyalatú

és ja kB ennyi. Tudom ez nagyon kevés és láthatatlanban nagyon nehéz megmondani de hátha.

Ha ennyiből nem is esetleg valaki megtudja mondani, hogy milyen festés áll jól vékony szálú hajnak (?) talán ami optikailag dúsítaná is


2021. ápr. 21. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy komolyabb fodrásszal lehet, hogy érdemesebb volna megbeszélned ezt, mint itt gyakorin a néppel :D De ha kreol a bőröd, akkor ahhoz szerintem a fekete haj passzol.
2021. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogyha nagyon hullik a hajad, akkor szerintem kicsit várj a festéssel, de ha tényleg szeretnéd akkor szerintem neked jól állna a sötétbarna vagy fekete haj. A szőke is lehet hogy passzolt, de amiket leírtál, azokhoz inkább illik egy sötét árnyalat :)

Vagy szőkén melírozhatod is, az elég szépen tud kinézni.

2021. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!