Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hámlasztót hűtőben kell...

Hámlasztót hűtőben kell tárolni? +hidratáló tipp

Figyelt kérdés

Sziasztok, beszereztem lacitc Acid 5% +HA szérumot.

Az lenne a kérdésem, ezt a hűtőben kell tárolni, vagy maradhat az asztalon is? (első ordinary termék amit használok)

Illetve milyen hidratálót ajánlotok, száraz normál, néhány miteszeres bőrre?

köszönöm a segítségét!



2021. ápr. 21. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha hűtőben tárolod, szerintem nem ártasz vele, de gondolom az se gond, ha nincs hűtőben, csak ne érje nap, meg ne pl a konyhában tárold:)

Mivel ordinary-s cuccot vettél, akkor miért nem próbálod ki a márkának a saját hidratáló krémjét?(sajnos tapasztalatot nem tudok mondani róla, de egy próbát megérthet szerintem)

Vagy esetleg próbáld ki a cerave moisturising lotiont .

2021. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell hűtőbe tenni, én is ezt használom (csak a 10%-osat), a fürdőszoba szekrényben van és semmi baja nem volt soha, pedig ez már nem az első üveg.


Hidratálónak kb. egy éve cerave-t használok, nagyrészt a moisturising cream-et. Ez elég olcsó és egy teljesen jó alap krém, amit télen arcolajjal, most a the ordinary hemi-squalane-nel keverek, nekem bevált. Nekem könnyen beszívódik, viszont nem ajánlom azért mindenkinek, mert ez egy testesebb krém, ami száraz bőrre jó, de nem gondolom, hogy mindenki szeretni fogja.

Van amúgy direkt csak arcra való krémjük is, ennek már tipikus arckrém állaga van és emiatt kellemesebb érzés felkenni, de persze drágább is.

Van még a moisturising lotion is, amit az első ajánlott, nekem ez valamiért nem jött be, nem hidratált eléggé, viszont normál bőrre már simán lehet, hogy jó lenne.

2021. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!