Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális ha azért vágattam...

Az normális ha azért vágattam le a hajam, mert kíváncsi vagyok hogy mennyi idő alatt nő vissza?

Figyelt kérdés

Eddig kb hónaljig érő hajam volt, és a végén még maradt egy kis szőke festék mert nagyon sokáig voltam szőke, de már 2019 tele óta nem festettem be a hajamat, semmilyenre és nem is akarom!

Tavaly novemberben majdnem mellig ért, akkor levágattam kb kulcs csontig érőre.

Az visszanőtt most hónaljig érőre, de a végén még maradt kb 5 centi szőke festék és nem volt jó a tapintása meg akadt benne a fésű.

Most levágattam fülig érőre szóval most kb rövid hajam van , alig tudom összefogni, de legalább már érzem azt hogy ez teljesen természetes. Puha tapintású, nem muszáj hajmosásnál balzsamot használni, siklik benne a fésű.

Nem áll túl rosszul a rövid haj, de igazából majd visszanövesztem..

Az normális hogy csak ezért vágattam le?


25/N



2021. ápr. 22. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A te hajad, a te döntésed. Érdemes szerintem is kipróbálni ilyeneket az életben, a haj pedig úgyis visszanő 🙂
2021. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:) Kíváncsi vagyok vajon mennyi idő alatt lesz újra elfogadható hosszúságú hajam
2021. ápr. 22. 09:43
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
1. vagyok. Nekem egyébként nagyon tetszik a rövid haj, szóval most is bőven "elfogadható" hosszúságú lehet neked 🙂
2021. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi :) hu, nem tudom ki pontozott le téged, én rányomtam a zöldre és akkor piros 40% lett :/
2021. ápr. 22. 09:54
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Köszi én is 🙂 Nyilván nem mindenki ért egyet azzal, amit előzőleg leírtam, de nem vagyunk egyformák 😀
2021. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen, normális! Személy szerint nekem a rövid hajú lányok is tetszenek. Mivel egy nő nem a hosszú haj miatt nő, maradhat is rövid a hajad, ha jól érzed magad vele. 31/F
2021. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ma 10:33

normális, egészséges felfogás, nem úgy mint a sok kisebbségi komplexusos nárcisztikus férfinak, akik már ennyitől rosszul érzik magukat, pedig attól még ugyanaz a nő van ott:)

2021. ápr. 22. 10:36
 8/17 Metionin ***** válasza:
Persze. Én festem a hajam, úgy kísérleteztem hogy elkezdtem egy bizonyos festéket használni tavaly márciusban és idén márciusban már a vállamig azzal volt festve a hajam, szóval ha tavaly ledúrtam volna kopaszra, 1 év alatt a vállamig nőtt volna vissza.
2021. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

A 8-as hozzászólásból eszembe jutott valami meredek: ha azért vágtad le a hajad rövidre, hogy lásd, hogy mennyit nő a hajad, egy nullás géppel kopaszra nyírt állapottól számítva látványosabban mérhető, hogy milyen gyorsan nő.

Tudom, hogy az első kb. 2 hónapban szokatlanul néznél ki, de ha bátor vagy, és júl tűröd a bámészkodókat, akkor belevághatnál egy ilyenbe is. Készíthetnél minden nap egy fotót, ugyanabból a szögből, és egy év múlva azokból össze lehetne dobni egy videót.

2021. ápr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ma 16:17 Sosem tenném meg!😂🤣 lehet hogy valakinek belefér de nálam ez kizárt, ráadásul én a szépségemből élek szóval tutira nem
2021. ápr. 22. 22:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!