Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrhámlasztás után mennyi...

Bőrhámlasztás után mennyi idővel lehet kimenni a napra?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy hámlasztani tilos nyáron (gondolom az erős napsugárzás miatt). Engem az érdekelne, hogy mivel még nincs nyár, gyakorlatilag bent vagyok egész nap, akkor ígysem lehet hámlasztani? (Minden nap használok fényvédőt) Illetve még annyi, hogy ezt hogy kéne elképzelni? Este hámlasztok, másnap reggel fényvédő, és mennyi ideig érvényes az a hatás, hogy kerülni kell a napsütést?

Köszönöm mindenkinek, aki válaszol!



2021. ápr. 24. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha használsz rendesen fényvédőt, akkor lehet. Amúgy egy hétig fényérzékenyebb utána a bőr, szóval ha rendszeresen hámlasztózol, akkor minden nap különösen kell figyelned a fényvédőzésre.
2021. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Alapból mindig kéne kerülni. Mármint nem értem, ha valakinek fontos a bőre, mert gondolom azért hámlaszt, akkor miért fekszik ki a napra, ami meg roncsol?
2021. ápr. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

1-2 hét, attól függ, milyen erős hámlasztás, meg milyen erős napsütés.

Ha minden nap használsz fényvédőt, akkor kimehetsz, de erős napsütésben, hámlasztás után jobban figyelj oda a fényvédelemre, mint máskor.

2021. ápr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!