Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz apró fehér korpa ellen...

Száraz apró fehér korpa ellen mi a megoldás hogy végleg eltűnjön?!

Figyelt kérdés

Nagyon belefáradtam már...Január óta korpásodom kipróbáltam én már mindent. Head and shoulders semmit nem ér, Nizoral sem hatott, a tojásos hajmosás sem. A gyógyszertárba azt mondták a Natural Detergens Sulfuratum samponra hogy az zsíros korpára való úgyhogy azt meg sem vettem. Most egy bizonyos Uriage (vagy milyen) sampont használok ami 5000 ft volt és már látok változást, de még mindig nem tűntek el teljesen. Ezt a sampont 3-4 hete használom heti 2×


Mit tegyek hogy örökké megszabaduljak a korpától könyörgöm valaki segítsen!🙏😩


2021. ápr. 25. 20:49
 1/3 anonim válasza:
Ha a Nizoral se hatott,akkor lehet hogy valamilyen vitamin hiányod van,vagy dehidratált vagy.
2021. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán még megpróbálhatnád a bioderma ds sampont, az sokaknak bevált.

Viszont lehet bőrprobléma is ezért érdemes bőrgyógyásztól tanácsot kérni. Én így jártam anno és kiderült, hogy seborreás a fejbőröm.

2021. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem semmilyen gyógyszertári sampon nem vált be, aztán rátaláltam a dm-ben a kénsamponra (van 2-3 féle) ami 1000 Ft körül van, és 2 használat után teljesen eltüntette a korpámat. Hátránya, hogy elég kellemetlen szaga van. Természetesen a korpának sok fajtája van, így nem biztos, hogy ez nálad is beválik, de egy próbát megér.
2021. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!