Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ferfiak, ti nyirjatok a fenek...

Ferfiak, ti nyirjatok a fenek szorotoket?

Figyelt kérdés

Hetero vagyok, szoval nagy szukseg nincs ra. Viszont engem zavar hogy mennyire szoros. Kb. Mintha ott is lenne hajam. XD

Nem higienikus. Valoszinu a noknek is jobban bejon ha nem egy dzsungelt latnak ha mesztelenul megfordulok.

Borotvalni nem mernem, de arra gondoltam hogy letolom hajnyiroval.

Ti hogy vagytok ezzel?



#trimmelés #Mirevanegyeltalanaseggszor
2021. ápr. 29. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
én borotválom, mert szerintem sem higiénikus.
2021. ápr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vágod meg magad? Én elég fakezű vagyok.
2021. ápr. 30. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindíg, de szoktam. Én is néha megvágom magam, meg sok idő is. Ha barátnőm van akkor gyakrabban is szoktam. De csak magam miatt inkább ritkábban. Amúgy vannak ilyen trimmelős nyírók is, azzal egyszerűbb.
2021. ápr. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: Kösz az infót. Nem is tudtam eddig hogy van külön testszőrnyíró. Eddig borotvát vagy hajnyírót használtam ilyesmire. Rékerestem, jónak tűnik. :-)
2021. ápr. 30. 01:26
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
semmit nem csinálok vele. a bőrünk-szőrünk nem igazán eltávolításra lett tervezve. tisztálkodok rendesen, ha meg úgy érzem, hogy esetleg nem sikerült megfelelően a seggtörlés, hát besegítek nedves törlőkendővel.
2021. ápr. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,nyírom,illetve most borotválom. Sok van,zavaró.
2021. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én borotválom kb 2-3 hetente. Esztétikai meg higiéniai okokból, meg van hogy hordok tangát is.

Azért nem árt ha használsz egy tükröt, sokkal nehezebb megvágni magad. Amúgy egyáltalan nem mondhatni hogy szőrős lenne a hátsóm néha 1 hónap is eltelik mire a kis pihéken kivül kinől valami valós látható szőr, de szimpatikusabb ha nincs ott semmi és puha. :D

2021. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!