Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont ajánlanátok?

Milyen sampont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Pár embernek gondolom ismerős a helyzet, száraz a hajam mint egy szénakazal. Tőtől a végekig, ott még rosszabb. Vékonyszálú, bolyhos, törik. Nem találtam még olyan sampont, amitől ne száradna ki mégjobban vagy pedig a másik véglet, egy nap alatt bezsírosodik tőle. A harmadik napon már magától is tocsog a zsírtól, szerkezetileg meg még szárazabb olyankor már. Tudtok valami csodaszert rá? Az ár kb (max) 5000 Ft-ig okés. A gyógyszertárban nem tudom milyenek vannak, a drogériásakat meg mind végig próbáltam már.

2021. máj. 2. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a sampon lesz itt szerintem a szűk keresztmetszet :) Hidratálni mivel szoktad? Milyen balzsamot és pakolást használsz?
2021. máj. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonlo a problemam. Ogx argan olajas samponjat hasznalom most, amivel meg vagyok elegedve, de nalam a csodaszer a Tigi S factor balzsamja/pakolása, es olajozom rendszeresen.
2021. máj. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Itthon csináltam magamnak hajpakolást eddig (tojás+yoghurt+méz), de abbahagytam mert úgy vettem észre, hogy semmit sem használ. Hidratálni argán olajos hajspray-vel szoktam, de ezzel is csak egy fél napig lesz puhább.

Meg az avonos hajolajjal próbálkoztam, ez ilyen sűrűbb olaj, de a hajam valahogy nem akar semmit sem beszívni, a legtöbb olajtól csak összetapad.

#2 köszi, utána fogok nézni.

2021. máj. 3. 05:51
 4/5 anonim ***** válasza:

próbláld ki a rizsvizes pakolást, argánolajat vagy ricinus olajat

pakolásnak ajánlom a Garnier Hair Food banánosat vagy papayasat

használj hajolajat, hővédőt

samponból használj olyat, amiben nincs parabén, szulfát, sls, szilikon

2021. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,ugy gondolom hogy sok mindent kiprobaltal mar,es ha ilyen a hajad akkor en a keratinos táplálás ajánlanám neked az nagyon jo,tényleg bármilyen hajra,az a fontos hogy a táplálást kell kérni a fodrásztol és nem a keratinos haj egyenesitest mert az más.Lehet rendelni termekeket es otthon is elehet vegezni.De azert egy fodrasz megiscsak jobban csinalna meg,es nem olyan macerás.:)
2021. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!