Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyermekvállalás előtt/után...

Gyermekvállalás előtt/után rövid haj nőknek?

Figyelt kérdés

Van olyan aki a gyermek születése előtt vagy után rövidre vágatta a haját?

Tényleg praktikusabb?

Van értelme?



2021. máj. 4. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondják azért jó mert nem tudja cibálni a gyerek ha felveszik magukhoz.
2021. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Sok nőnek ilyenkor a hormonális változások miatt ritkul, hullik a haja, ezért vágatják le sokan. Később, amikor visszaáll a rend a hormonháztartásban, lehet újra növeszteni.
2021. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem látom értelmét, gumi aztán kész, semmi gond vele
2021. máj. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Én csak azért, mert jó alkalom volt kipróbálni a kopaszságot, amikor otthon voltam a gyerekkel. Egyébként a munkahelyen nem örültek volna neki 🙂
2021. máj. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is levágattam.

Terhesség elótt és alatt gyönyörű hajam volt. Hosszú, fényes, ápolt. Szülés után brutálisan hullott, töredezett, fénytelen lett. A copfom a felére csökkent.

Kénytelen voltam visszavágatni. Most lassabban nől, de már alakul.

2021. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Milyen fazont érdemes csináltatni?
2021. máj. 5. 09:20
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Semmi praktikus nincs a rövid hajban. A hosszút össze lehet fogni, nem igényel gyakori karbantartást. Megmosod, és kész.

A rövidet elfekszed, azt minden nap be kell állítani, 3 hetente vágatni, mert elnövi a fazonját, ha nem csinálod meg, igénytelenül néz ki. Ebben mi a praktikus?

2021. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

7-es, pl ha marokszám hullik a hajad, akkor jobb egy normális, rövid fazon, mint az összefogott "fél-copf".


Én nem szültem, nem is fogok, de váll alá növesztett hajnál már hullik. Nagyon. Hormonálisan minden ok velem, normálisan eszek, stb., de mégis az egész lakás teli van vele, míg amikor rövidebb, akkor alig hullik.

2021. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
67%
Szerintem nagyon egyénfüggő, de tényleg praktikus.
2022. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!