Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás, zsirosodó hajúak!...

Korpás, zsirosodó hajúak! Milyen sampon vált be nektek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok semmi jó sampont, mindegyik csak rosszabbít a helyzeten. Valakinek sikerült leküzdeni a problémát egy habzó, nem vagyonba kerülő, szep INCI jű, hatékony samponnal?

2021. máj. 5. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
nem értek hozzá, de a head&shoulders nem jó erre? Néha használtam, sose volt korpás a hajam, és most hogy megint használom zsírosodni is kevésbé zsírosodik. Pedig előtte sokáig mindenféle gyógynövényes sampont használtam, de ez után nem is értem miért.
2021. máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem vált be a head&shoulders, csúnya az összetevőlista, nagyon túl van hypeolva
2021. máj. 5. 10:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen típusú a hajam.

A Head & Shoulders bevált ugyan a korpára, de tört tőle a hajam.

A DM-ben van ilyen mindenmentes sampon, az egy kicsit segített.

Voltam bőrgyógyásznál, azt mondta, hogy mossam gyakrabban, na mondom, kösz, ez került egy rakás pénzbe.

Aztán később elkezdtem gyakran mosni, és eltűnt.

Egyszer beteg voltam, nem mostam meg öt napig, és újra előjött, és viszketett is.

Ami még szerintem jó, ha aloe verás hajpakolás használsz. De ne a boltit, amiben van 5%, hanem egy legalább 90 százalékosat. A DM-ben, és a Rossmannban van 99%-os, azt mosás előtt a hajtövedre kened, ott hagyod egy ideig és lemosod.

Nekem ez vált be, persze ez nem garancia arra, hogy neked is jó, de ezek nem méregdrága csodaszerek, szóval megéri kipróbálni.

2021. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Korpára a Nizoral, zsíros hajra sajnos semmi (különbség annyi, hogy van olyan sampon, amivel 1 napig szép, van amitől már reggel zsíros).
2021. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
+1 a Nizoralra
2021. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés, de az aloe verát csak a hajra, vagy a hajtőre kell kenni?
2021. máj. 5. 11:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert most használok aloe verás 90%os hajpakolást, csak lehet hogy nem jól használom
2021. máj. 5. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:
pakolást mindig csak a haj végére, mert zsirosíthatja a fejbőrt
2021. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alapból a bolti tubusos pakolást nem kenem a haj tövére. Viszont a 99%-os aloe vera amit használok, pont hogy jó zsíros haj ellen. Az más kérdés, hogy a pakolásod maradék 10%-ában mi van, mert lehet, hogy a maradék 10% százalék zsirosítja, mert olyan összetevő van benne. Én ezért használom a 99%-osat.
2021. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elírtam, 98%os amit használok
2021. máj. 5. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!