Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék vagy szőke haj mellett...

Kék vagy szőke haj mellett döntsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék új frizurát, mert unom a mostanit és újítani szeretnék.

Mindkettő volt igazából sőt a szőkét hordtam sokáig, a kéket elrontottam kicsit mivel nem mindenhol fogta be és kicsit foltos lett de baromira tetszett igaz eléggé belesült szinte de úgy éreztem nagyon passzol hozzám és sok barátom is a kéket javasolja de most csak is fodrásszal csinálnám bármelyiket. A szőke viszont új stílust adott nekem, suliban többen is dicsérték, kicsit megváltoztam tőle pozitívan, sokkal fiatalított, és nekem is előnyösebb mivel kissé korpás a hajam és a szőkén alig látszott. De több hajszín valahogy most nem tetszik csak ez a kettő. És döntésképtelen vagyok, mert mindkettő tetszene és nehéz választani. Sok kék hajú lányt láttam utcákon, szőkét már ritkábban de tetszettek nagyon. Arcom amúgy kissé hosszúkás, szemüveges vagyok, nem tudnám megítélni, hogy meleg vagy hideg típusú az arcom. Szemem amúgy zöldes barnás, zöld.

És amelyik színt választom sokáig szeretném hordani, hogy legyen egy stílusom. Ja és nem szeretem az átmenetes hajakat, se ha több színű mivel valamiért zavar, csak egy féle lehet. A stílus amúgy sima egyenes haj kb.vállig ér és frufru mindig van és az eredeti hajam sötét barna, félig szőkés valahogy nem kopott még le :D pedig 1-2 éve volt festve. Lányok ti melyiket választanátok és miért?

24l vagyok.

Kékből ilyenre gondoltam:

[link]

[link]

Szőkéből meg ilyenre:

[link]

[link]

[link]



2021. máj. 6. 23:59
1 2
 1/14 molnarmarcell21 ***** válasza:
72%
Nem vagyok ugyan lány, de 24 évesen már talán kissé éretlen dolog a kék haj. De amelyik neked jobban tetszik :)
2021. máj. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1.hát kösz a "hasznos" választ..

nem véletlen lányokat kérdeztem.

amúgy szerintem semmi éretlenség nincs benne, hisz annyi sok felnőtten láttam színes hajat, nem csak diákokon, meg amúgy is olyan fiatalos arcom van sőt fiatalnak is nézek ki. Reméltem nem ilyen válaszokat kapok majd.

2021. máj. 7. 03:50
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, én leragadtam ott, hogy szőke hajú lányt ritkábban látsz, mint kéket. A frizura-hajszín meg egy olyan dolog, hogy ok, hogy neked tetszik, de nem te látod magadon! Max tükörben. Szőke.
2021. máj. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Vagányabb a kék, én arra szavazok. Esetleg le is vágathatnád még rövidre 🙂
2021. máj. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A képek alapján egyértelműen a szőke.
2021. máj. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Imádom a kèket,nekem 27 évesen volt alul olyan kèk,felül pink hajam. De macerás és hamar kopik. Ha ezt vàllalod,akkor legyél kék. :)

32/n

2021. máj. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Te dőntésed. Én valahogy a klasszik stílus fele hajlok, így teljesen szőke is a hajam. De dobj fel egy érmét, és ne nézd meg. Amelyikben reménykedsz az lesz a választás.:D

Okosabbat nem tudok mondani.

2021. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szőke
2021. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
#8 fiú vagyok
2021. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szőke jobban tetszik, de ez azon múlik, hogy milyen színűek a ruháid, a bőröd, a szemed, milyen a stílusod.

A kék macerásabb, de ha az jobban tetszik, és nem gond neked, akkor hajrá.

2021. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!