Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra zsíros hajra sampon?

Extra zsíros hajra sampon?

Figyelt kérdés

Pár éve használom a head and shoulders termékeit, de próbáltam elseve, schauma, syoss illetve ilyen drogériás termékeket amik elvileg zsíros hajra valók voltak.


Általában heti 2x mosom a hajam, de akkor már brutálisan zsíros. Ha szerda este megmosom már csütörtök reggel látszik, hogy zsíros, lelapult a hajam.


Kétszer szoktam megmosni, jó alaposan. Sokan azt mondják, azért van, mert fiatal vagyok (16) és ez a kamaszkorral jár. Valamit azonban szeretnék tenni ellene.


Egyébként derékig érő hajam van, de elég vékonyszálú. Ha valaki hasonló cipőben járt és megosztaná velem tapasztalatait vagy egy hozzáértő szakember írná le véleményét, nagyon megköszönném(:



2021. máj. 7. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem segített: The Body Shop teás sampon ÉS mellette étrendváltás (zsírok-olajok minimalizálása).
2021. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Függetlenül attól, hogy göndör-e vagy sem a hajad, ajánlom a curly girl method-ot. Ha utánanézel nagyon sok hasznos tippet olvashatsz, ami nem csak a göndör hajúaknak hasznos. A módszer része az is, hogy a hajmosást minél jobban kitolod,és hetente max 1x-re csökkented. Nem egy rövid folyamat, de nekem bevált, ezért merem ajánlani!
2021. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ki fogom próbálni! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!(:
2021. máj. 9. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Mindenképp írd majd le a tapasztalataidat! Kíváncsi vagyok!

(Javaslom a facebookos Magyar Göndör Közösség csoportot!)

2021. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!