Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szakáll sűrítésre minoxidil? ...

Szakáll sűrítésre minoxidil? 20/F

Figyelt kérdés
Az államnàl és a bajszomnàl növesztem csak viszont kicsit hiányos így nem annyira szép. oldalt abszolút nem nő. Minoxidillel van értelme ràsegíteni hogy van már alap?
2021. máj. 7. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Ha jól tudom, ha abbahagyod a minoxidilt, akkor ki fog hullani ami kinőtt tőle.
2021. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ne csináld, nem éri meg. Ahogy az első is írta, ez egy kemikália amihez hozzá fog szokni a bőröd.

3 dologtól fog garantáltan nőni:

-sport, edzés

-egészséges zsírok és fehérjedús ételek,tojás,spenót,marha,lazac,fahéj

-sok alvás, kevés stressz

+na meg persze türelem

2021. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2: ha nem olyan a genetikája akkor cseszheti. Mármint a várogatást. Mint ahogy anno én is. Edzettem meg ( Furcsa módon arra meg jól reagáltam ) egyebek de 26 évig hiába vártam az àllamon kívül nem szőrösödtem. De aztán nekem ez a szer bevált és minden egyéb helyen kinőtt tőle a szakállam. Kisebb dózissal használtam mint az előírt próbáltam minél jobban elhúzni a megvett adagot, hogy legyen ideje a szakállnak megerősödnie. Asszem fel évnél is tovább használtam. De abbahagyás után egy évvel sem látok változást szóval elég jól megmaradt. Persze ha alapból nincs az embernek ott szőrtüszője akkor gondolom nincs mit tenni. Ez csak saját tapasztalat nem biztatlak semmire.
2021. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!