Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tartják az emberek...

Miért tartják az emberek cikinek a kreppelt hajat?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon egyedi és különleges. Nyilván, emberek vagyunk, mindenkinek más tetszik, de miért kell lenézni vagy kinevetni azt, akinek így tetszik a haja (tapasztalatból beszélek!)? Az aki így hordja, legalább nem egy divatmajom és van saját stílusa! Miért, akinek full egyenes haja van, mint pl. nekem, miért baj, ha ezzel szereti dúsitani a haját, és nem még simábbra VASALNI?

Bocsi, de mostanába mindenki ezzel szivat és egy kicsit kijött belőlem. Nyilván, akinek nem inge, ne vegye magára.

18/L



2021. máj. 8. 12:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
nekem egyébként tetszik, semmi problémám nincs vele, viszont szerintem jobban néz ki a rendes göndörítés, de ezzel sincs semmi bajom
2021. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Mert huszonéve volt divat
2021. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Mikor kisebb voltam tényleg nagy divat volt, emlékszem, hogy nővérem is órákig csinálta a derékig érő haját.:D
2021. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
mert mar nem divatos es benan is nez ki. de felolem, csinalja aki akarja.
2021. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
A huszonéve divatok mind visszajönnek. Más kérdés, hogy a 90-es évek első fele nagyon stílustalan volt, amikor a 80-as évekkel vegyült valami új baleári lezser stílus. A 90-es évek második fele már jobb volt, de a kreppelt haj meg a csillámos alapozó csak a péntek-szombat esték kelléke volt.
2021. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nagyon ótvarul néz ki, nincs benne semmi egyedi vagy különleges, de ízlés téren nem nyitok vitát senkivel, ha ez tetszik neki, akkor egészségére, leszarom milyen hajat akar viselni. Nem fogok nekiállni fikázni vagy beszólni érte, de ha valaki kikéri a véleményem akkor nem fogok finomkodni, ennyi.
2021. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is tetszik 🤷🏻‍♀️
2021. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jól is nézhet ki.
2021. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

30 éves vagyok. Mai napig is be szoktam kreppelni a hajam, ha arra van kedvem. Van, hogy csak három tincset.

A divatok mindig visszajönnek. A croptoppok is a 90-es, 2000-es évek divatja volt, most megint az.

2021. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akik azt írták, hogy már nem divat, azt fent kifejtettem, hogy van akinek nem a divat számít, hanem hogy legyen egyedi és ez zavar a legjobban hogy az ilyeneket kinevetik
2021. máj. 8. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!