Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen árnyalatú haj állna jól?

Milyen árnyalatú haj állna jól?

Figyelt kérdés

A szemem sötétzöld:

[link]

A bőröm inkább sárgás, nagyon halvány, vannak a szemem alatt karikák, de olyan, mintha lenne rajtam pirosító. Általában enyhén piros ajakápolót hordok, a rózsaszín nem áll jól.

Konkrét vörös(es) árnyalatra lennék kíváncsi, hogy mi áll jól.



2021. máj. 9. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] Ez jol allna zold szemekhez🤩
2021. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés információ, függ attól is, hogy milyen az arcformád pl. Ha keskeny, akkor sötét semmi esetre sem, ha szögletes akkor sem.

Ha széles és szögletes is, inkább sötét, ha széles vagy gömbölyű, akkor világos. Ha vékony, rövidebb, max lapockáig érő haj. Az oválishoz, mindegy megy. A színeidhez egyébként a középszőkétől a közép/sötét barnáig minden passzol. A fekete és a világosszőke semmiképp. A vörös szerintem nem lenne előnyös a sárgás bőr miatt, de meg lehet próbálni a természetes árnyalatú változatát, mert a zöld szemet kiemeli.

2021. máj. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En vettem egy csomag natur hennát. Az ilyen 'transzparens' vörös növényi festék. A kozepbarna hajamnak adott egy kis vöröses fényt főleg szabadban latszik de nem feltuno a par szal ősz hajszal is igy kevesbe latszik.

Es hajpakolásnak is jo fényesít, vegyszermentes kornyezetbarat nagyon ajanlom.

2021. máj. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első kommentelő jó képet dobott, az egy király szín. ennyi alapján a szemedhez megy, de ahogy fentebb is írták, több infó kéne.
2022. máj. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!