Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ha tartós...

Mit tegyek, hogy ha tartós festékkel befestettem a hajamat és szörnyű lett?

Figyelt kérdés
Van valami amivel kitudnám mosni? Vagy csak az ijra festés segíthet?

2021. máj. 12. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Vannak ezek a festék eltávolítók, bár nekem nincs tapasztalatom bennük, én ilyen helyzetben csak simán étfestettem más árnyalatra.

[link]

2021. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász
2021. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
CSAK fodrász, az otthoni próbálkozásokból normális dolog nem lesz, viszont utána a fodrász sem tud segíteni, csak levágni a hajat.
2021. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
20%

Jó, tudjuk.. Fodrász.. De azért érdemes megpróbálni az otthoni praktikákat is. Mi történt pontosan? Milyen szint kentél fel, és milyen volt előtte a hajad? Mit használtál? Színezőt vagy oxidációs festéket? Egyébként a frissen festett hajról nagy valószínűseggel le szedi az aszkorbinsav a sötét pigmenteket. Valamennyit javítana az állapoton. Aszkorbinsav + sampon + víz

Kend rá, várj vele, mosd le.

2021. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Nullásgép.
2021. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es: az aszkorbinsav tönkreteszi a hajat, viszont a festéket alig tudja halványítani, ez az a tanács, amit nem szabadna senkinek megfogadnia. Ha már tönkrement, utána a a fodrász sem tudja visszacsinálni!
2021. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!