Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok erre a problém...

Mit ajánlanátok erre a problémára?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és egy pár éve már vannak ősz hajszálaim (genetika). Először csak egy pár volt itt-ott, de mostmár egyre több. Főleg elől, a homlokomnál van egy "folt" ami eléggé idegesít, hisz festés után egy kis ideig tudom felfogni a hajam, mert akkor ugye még nem látszik. De pár mosás és kezd ugye látszani. 😏 Jelenleg sötét barna a hajam, próbálom csak havonta festetni, de sajna már 2 hét után kezdenek "előbújni", aminek persze nem nagyon örülök.


Mihez kezdhetnék? A jelenlegi hajszínem jól áll nekem, de szerintem világosabb hajszín sem lenne épp rossz választás... A szemem kék, a bőröm elég fehér. Az eredeti hajszínem világos barna.


Adnátok nekem valamilyen tanácsot légyszi?


Természetesen a fodrászommal is meg fogom tárgyalni a dolgokat, de félek, nehogy rosszul süljön el dolog és megbánjam... Mert ők beválnak dolgokat, de nem biztos, hogy a hajam bírni fogja, vagy jól fog kinézni stb.



Köszönöm szépen előre is a segítséget!



2021. máj. 14. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lenövést elrejtő színező spray-k (sose használtam ilyet, nem tudom mennyire jó, csak már több helyen láttam ilyet). Esetleg próbáld meg egy ilyennel két festés között elfedni azt a foltot, ami zavar.
2021. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, mint te, és azt a megoldást alkalmazom, amit az első írt: a hajtőszínező spray-t. De csak elöl, a nagy ősz foltra. Loreal Magich retouch, nálam elég jól beválik. Nem mossa le pár csepp eső, nem keni össze sem a ruhámat, sem a párnahuzatot. Egyedül az néz ki furán, amikor hajmosáskor elkezd sötét lé csurogni miatta a hajamból :)
2021. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!