Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hàmlasztót vegyek?

Milyen hàmlasztót vegyek?

Figyelt kérdés

Már elég régóta próbálgattam a Geek&Gorgeous Cheer up-ját ahhoz, hogy tudjam, hogy valamit nem bír benne az arcom. Az elmúlt két évben több, mint 3 hónapig használtam rendszeresen szakaszonként, de még a heti 1 után is kicsapott, főleg az arcomon, ahol előtte nem is voltak pattanásaim.


Nem tudom, hogy a 2% volt-e sok, vagy valamire érzékeny vagyok benne.

(A G&G PHA hámlasztóját próbáltam ezen kívül, semmi nem változott tőle, bár azóta jobb a helyzet pattanások terén, így ha a nia és a hidratálás segít ennyit, lehet elég lenne az is? )


Igazából nem muszàj kémiai hámlasztónak lennie, de ti mit ajánlanátok?


19L



2021. máj. 16. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
mi a baj a régi jól bevállt arcradírral? én egy akármilyet használok, nem érdekel az összetétele mert a kis golyócskák hámlasztanak, nem a krém
2021. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!