Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Long bob frizurát hogy viseljek?

Long bob frizurát hogy viseljek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett, ezért levágattam ilyenre. Csakhogy korántsem olyan ez a valóságban, mint a képeken az interneten. Azok egytől egyig beszaritott, bespirálozott, vagy kiegyenesitett frizkók.

Ha nincs időm reggelente bajlódni vele, akkor hogy hordjam?felkelek, és összevissza áll. Ez egy jó nagy kamu, hogy még úgy is jól néz ki, ha kócos hatású. Az is megvan csinálva, hogy kócos hatású legyen.


2021. máj. 18. 11:13
 1/6 A kérdező kommentje:

Erről beszélek :

Hát ez nagyon nem ilyen, ha nem a fodrász szárítja be: [link]

2021. máj. 18. 11:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak én nem értem, de szerintem a legtöbb frizura felkelés után összevissza áll, és rohadtul nem úgy néz ki, mint amikor a fodrász beszárította. Ez nem a long bob fazon hibája.
2021. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Öhm, nekem is longbob, de megmondtam a fodrásznak, hogy NE szárítsa be, hanem eleve úgy vágja, hogy ne kelljen vele bíbelődnöm.


Megértette, és sosem áll összevissza pedig kézzel borzolva szárítom mindig :D

2021. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De jó neked, én is így kellett volna kérnem!

Hát fodrász és fodrász közt is különbség van!

2021. máj. 21. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a fodrászok munkájának minősége között is hatalmas különbség tud lenni. De azért azt se felejtsd el, hogy nem minden haj alkalmas mindenre, sajnos. Más-más "alapanyagból" ugyanaz a frizura is egész másképp tud kinézni.
2021. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez így van
2021. máj. 22. 13:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!