Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek volt már hajhosszabbítá...

Akinek volt már hajhosszabbítása elmondá h ez hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Szeretnek hajhosszabbítást és az lenne a kérdésem h megvannak adva az árak pl:80.000/100 gramm.

Azt nekem kell kérni h kb hány gramm legyen vagy majd ott mondjak h mit ajánlanak?


2021. máj. 18. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem volt már hosszabbítva a hajam. Egyszer mikrogyűrű, egyszer varrással. Átlag 100 gramm haj kell ahhoz, hogy jól nézzen ki, és ne lehessen megmondani, hogy póthaj. Attól függ, mennyire sűrű és dús a hajad. Ha átlagos mennyiségű, szerintem bőven elég 100-150 gramm, ha nagyon dús és sok van, pl oroszlánsörényes, akkor kellhet 200 is. Ha olyan szalonba mész, ami nem lehúzós, akkor a fodrász annyit fog javasolni, amennyi pont elég. Nekem dús a hajam, de 100 gramm elég volt bőven.
2021. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod❤️
2021. máj. 18. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!