Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bp-en a BioHair olcsóbb, vagy...

Bp-en a BioHair olcsóbb, vagy egy sima fodrász szalon?

Figyelt kérdés

Női (mármint én magam nő vagyok) rövid haj lenne, alul, oldalt kb 1,5 cm, fentebb olyan max 5-6 cm, nem egy nagy szám "frizura", nem kell rá semmi hajformázó sem. BioHairben 3990 Ft. Egy átlagos fodrász szalonban (Bp-en) mennyiért vágnának ilyen hajat?


Köszi előre is!



2021. máj. 21. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Egy rosszabb helyen lévő "kispiszkos" szalonban olcsóbb lesz ennél, egy menő mesterfodrásznál meg jóval drágább. De sok helynek fent van az árlistája neten, meg tudod nézegetni, melyik kategória kb milyen árakon dolgozik.
2021. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahova én járok ott pl 5300 a rövid női hajvágás. Egy másik szalonban ahol korábban voltam ott 6300 ugyanez a szolgáltatás(itt áremelés volt, mert régen ennyi volt a közepes haj vágása).
2021. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jesszus. Köszi! :)

Minél olcsóbban szeretném, szerintem ez annyira egyszerű haj, hogy "kispiszkos" szalonban is meg tudják csinálni ilyenre :)

2021. máj. 21. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!