Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék haj tényleg gyerekes...

Kék haj tényleg gyerekes lehet egy felnőtt nőn?

Figyelt kérdés

A frizura egyenes, frufru és váll alatt picivel van.

Régen volt kék hajam amit én csináltam csak elbénáztam így most fodrásznál szeretném hogy ne legyen megint olyan de amúgy tetszett és mások szerint is a kék mutatna jól nekem pedig voltam már minden féle.

Felnőtt vagyok, dolgozok de nem olyan komoly munkát ahol van ilyen dresscode vagy ilyesmi sem emberek között így láttam más kollégákat színes hajjal.

Csak hát itt a gyakorin párszor láttam színes hajas kérdések alatt, hogy páran szerintük eléggé gyerekes felnőttön színes haj, nem komoly stb..páran meg is vetik akiknek színes a haja (?) nem mintha amúgy is az a célom hogy komolynak látszódjak csak tetszik és ezzel a színnel lennék teljes. Érdekes azért, hogy ahogy megyek a városban egyre több színes hajjal találkozok sőt több érdekes fazonnal. Láttam már nőkön nagyon rövid tüsit, rocker féle mohawkot is, több féle színes hajat is és nem csak diákokon.

Szóval bármennyire is elrontottam akkor a kékkel a hajam, meg valahogy belesült és nehezen kopott ki régen ennek ellenére ismét kék akarok lenni mert nem sokáig voltam az sajna, váltogattam mi állna jobban.

Voltam már szőke, vöröses, melíros szóval nem kell külön mondani a szőkítést és veszélyeit:D.

Bár terveztem lila hajat is de valahogy a kékhez húz a szívem, láttam már magam kék hajjal így eltudom dönteni milyen lenne e igaz lila még nem volt.

Szóval szerintetek tényleg gyerekes felnőtteken a színes haj? Jelen esetben a kék? (amúgy ilyen electric blue féle kék lenne)

Sosem követem amúgy a divatot, nem érdekel ha valami már kiment vagy műr ciki hanem úgy élek amit szeretnék :D.

24l



2021. máj. 22. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem gyerekes, és nagyon jól áll a fiataloknak 40 éves korig. :)
2021. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Ha a hónaljszőrödet is bekékíted a maradék festékkel, kész a tökéletes femináci jelmez.
2021. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 nagyon le vagy maradva... Már nem az őskorban élünk.
2021. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24 evesen meg belefer, ha illik a stilusodhoz.
2021. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkabb csak feltünősködő. Az meg van akinek negativ van akinek pozitiv
2021. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen még simán, de szerintem idősebb korosztálynak is jól tud állni egy szép árnyalatban, ha amúgy ápolt a megjelenése.
2021. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudod viselni, bármilyen korban jól állhat. Nekem bejön :)
2021. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!