Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 19 éves vagyok és még nincs...

19 éves vagyok és még nincs arcszőrzetem, vajon lesz valaha?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, lassan 20, és még semmi arcszőrzetem nincs csak bajszom meg a szám alatt néhány szál szakáll, ha azt lehet annak hívni.

Viszont ezen a két területen gyorsan nő, hetente borotválkozom azért, hogy ne nézzek ki mint egy idióta. A családomban senki nem volt ilyen.

Vajon lesz valaha rendes arcszőrzetem?

Azt vettem észre hogy a lányoknak jobban bejön egy kis borosta mivel az férfiasabb.



2021. máj. 26. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy lesz 🤷‍♂️ egy volt osztálytársam is hasonló szőrrel rendelkezett és úgy is maradt. Ez 30 éve volt.
2021. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nőtt ki,amit említettél,akkor szerintem lesz.
2021. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy ilyen "szakmunkás" bajusz, meg 5-10 szőr "szakáll" nő... De ez már 2 éve nő, és máshol, pajesz, semmi nem nő...
2021. máj. 27. 00:24
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem pl nem jön be a borosta
2021. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nállam is hasonló a helyzet. 21 éves vagyok és most akarna kialakulni valamiféle körszakáll. 19 évessen még allig kezdtem szőrösödni. A testvérem 1 évvel idősebb nállam. Neki már rendessen van arcszőrzete. És eddig mindig ugy volt, hogy ahogy változott a teste ugy 1 évvel rá nekem is változott. Szóval lehet, hogy 1 év mulva nekem is lehet szakállam.

Későn érő tipus vagy, mint én. Ugy tudom, hogy 24-25 éves kor után már nem változik semmi. Addig van ideje a szőrzetnek.

Emelett nekem mostanában kezdett el lenőni a szőr a fülem előtt az állkapcsomig.

2021. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor igazából várok még, aztán lesz ami lesz.

Csak para mert már az 5 évvel fiatalabb unokatesómnak is nő a szakálla 14 évesen, nekem meg sehol semmi.

2021. jún. 14. 00:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még annál is hamarabb kezdett el nőni,de 20 éves koromra még mindig nem lett teljes.
2021. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

20 voltam amikor először borotválkoztam rendesen, nem igazán volt szőr max pehely. Azóta sokat erősödött de nem az igazi még mindig.

23/F

2021. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ah de jó lenne ha nekem nem lenne és nem kéne borotválkozni.
2022. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!