Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szivatva lett hajam gyengén...

Szivatva lett hajam gyengén ilyen 6% hidrogénnel de túl világos lett a szine visza festettem sötétebbre és 1 hajat mostam és ledobta most megint visza festettem sötétre még megsem mostam de már megint látom hogy világosodott (nem durván csak picit).?

Figyelt kérdés
Mit csináljak nem akarom hogy ki világosodjon de nem akarom már enyit festen (feketét sem akarom). MIT TEGYEK?

2021. máj. 27. 21:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem az égesz hajam lett festve!derékig érő hajamból vállig van feste tehát nem a fejtőtől.(levágni nem akarom)
2021. máj. 27. 21:13
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Honapokig le fogja meg dobni, bird ki:)
2021. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kellett volna fodrászhoz menni. Mostmár cseszheted. Kivárod szépen a végét és nem tolsz rá még többet, vagy elmész fodrászhoz és tanácsot kérsz. De nem a 3000 forint per vágásos zugfodrász zsuszi szalonjába.
2021. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!