Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már előnytelen hajszíned?

Volt már előnytelen hajszíned?

Figyelt kérdés
Megbántad utólag? Mennyi ideig maradt úgy?

2021. máj. 28. 11:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, volt már
Nem, nem volt még
27 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Igen, szőkésbarna hajam van eredetileg, és tavaly befestettem feketére. Egy hét után inkább lenyírtam tarkopaszra az egészet. Az viszont nagyon megtetszett, maradtam is annál azóta. 24/L
2021. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. fél évig szőke voltam és az nekem nagyon nem tetszett magamon, viszont másoknak meg igen szóval ez is ízlés dolga. Nem bántam meg, legalább ezt is kipróbáltam és többet nem leszek kíváncsi rá, nem nagy ügy.
2021. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Férfiként válaszolok. Tavalyelőtt nyáron sokat melóztam a tűző napon. Ennek köszönhetően az amúgy szőkésbarna hajam ilyen ordenáré sem nem vörös, sem nem barna színt öltött - olyan volt, mintha... Na inkább nem mondom ki... 😆😆😆😆
2021. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer. Vörösre festem a hajam és valaki ajánlott egy festéket hogy az milyen szép vörös. Én nem tudom mi volt benne de az eredmény olyan volt mintha összekevertem volna sötétbarna, lila és narancsvörös festékeket, brutálisan ronda színe volt.
2021. máj. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!