Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 23 éves vagyok és egy nap...

23 éves vagyok és egy nap után máris tiszta zsír a hajam! Mikor múlik ez el?

Figyelt kérdés
Az arcom is tiszta pattanás meg a hátam... El fog ez múlni valaha, vagy egész életemben ilyen tinédzser problémáim lesznek?

2021. jún. 1. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem fog javulni
2021. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Vannak akinek megmarad. De ha nagyon gyakran mosod a hajad attól csak jobban zsírosodik. Próbáld meg 4-7 naponta mosni
2021. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az életkortól függ, sajnos. Táplálkozással is javíthatsz rajta valamennyit, meg a bőr- és hajtípusodnak megfelelő, jó minőségű kozmetikumokkal.
2021. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
kb 4 naponta mosom, de 2. naptól már szárazsamponozom, azzal kicsit javul a kinézetem, de még így is nagyon ápolatlan...
2021. jún. 1. 17:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, még mindig 2 nap alatt bezsírosodik a hajam és pattanások is vannak.
2021. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyászhoz menj el.
2021. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
59%
Nekem az segített a zsíros hajamon, hogy abbahagytam az állandó mosását. Tizenévesen állandóan csomósodott, összeragadt. Egyszer olvastam egy cikket, hogy a hajnak van öntisztuló képessége. Beletelt vagy két-három hétbe, míg az beindult, és addig persze elég szar látványt nyújtottam, de aztán tényleg kitisztult. Ez lassan 30 éve volt, és azóta csak akkor mosok hajat "rendesen", ha muszáj, pl. ha telement valamivel, porral, stb. Igaz, pasi vagyok, és nincs seggig érő hajam, de azért van elég. Nők is sokan csinálják így.
2021. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ha szarul is néz ki, hagyjad úgy. Ne mosd semmivel, ne tegyél rá száraz sampont. Idővel jobb lesz hidd el.
2021. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A gyakori hajmosástol is lehet
2021. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem mosok gyakran hajat legalábbis 4 naponta szerintem normális. az öntisztulós dologban lehet van valami, de nem tudnám megcsinálni, meg viszkedne a fejem meg minden, szóval inkább nem😔

de köszi a válaszokat!

2021. jún. 3. 19:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!