Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szakembernél történő tartós...

Szakembernél történő tartós szőrtelenítésről (gyanta, lézeres, IPL) tudnátok pár infót adni?

Figyelt kérdés

Érdekelne a gyantázás, és a 'végleges' villanófényes vagy lézeres kezelés is.

Eddig itthon használtam borotvát, krémet, epilátort, és még gyantát is, de valahogy semmi se vált be igazán, és egyébként is elég béna vagyok az ilyenekkel, ezért gondoltam, hogy elmennék szakemberhez, aki biztosan jobban is csinálja, illetve tartósabb is ez a megoldás.

Tehát a fenti három kezelés esetében melyiknél milyen hosszú szőrrel kell 'érkezni'? Milyen időközönként kell menni újra? Hány alkalommal? Utána mennyi ideig áll fenn a teljes a szőrtelenség, hónapok, esetleg évek? (A gyanta kivételével, arra nyilván rendszeresen menni kell.)

Milyen területeken alkalmazható? Lábszárak és hónalj gondolom mindegyiknél, de ezeken felül az intim szőrtelenítés érdekelne. Van olyan megoldás, ami nem csak bikinivonalon végezhető, hanem teljes intim területen, és még a fenéknél is?

Árakat tudtok nagyjából mondani? (Nem tudom számít-e, hogy Szeged környékén élek, sokszor Pesten más árak vannak, de azért valami viszonyítás nagyjából jó lenne.)

A fent említett testrészekre akár külön-külön ha valakinek van tapasztalata, mennyibe került? Minden módszerrel kapcsolatosan érdekelnek az árak is. :)

És melyik módszer hogyan zajlik? Bárkinek bármelyikkel kapcsolatban van tapasztalata, szívesen fogadom, minden érdekel. :)


2021. jún. 2. 17:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!