Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak tényleg járnak kozmeti...

Férfiak tényleg járnak kozmetikushoz? Csak én érzem hülyén magamat egy ilyen "csajos" szépségszalonban?

Figyelt kérdés
sok gondolkodás és rábeszélés után elmentem egy kozmetikushoz, hogy rendbe tegye az arcbőrömet, amivel sosem voltam elégedett. mindenki azt mondja, azt írják, "manapság már a férfiak is járnak kozmetikushoz.. ".. ez lehet hogy így van de én azt tapasztaltam eléggé nőkre van berendezve egy ilyen szalon. férfit a környéken se láttam. már a berendezés is, minden rózsaszín, kis díszek mindenhol, az illatok, stb, kint manikűröznek, megy a csacsogás női témákról stb. maga a kezelés jót tett, a csaj is kedves volt de én végig zavarban voltam. zavart hogy ez az egész nem túl férfias dolog. másokat nem idegesít? vagy túlgondolom?
2021. jún. 7. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Túl gondolod. Nyilván nagyrészt nők járnak de férfiak is szoktak.

Ha zavar ez téged keress olyan kozmetikust aki csak egyedül van a szalonba, és ha mész hozzá akkor csak ketten lesztek.

De egyébként nem csak ilyen szalonok vannak, ahol minden rózsaszín csicsa.

Nem kell ilyennel foglalkoznod nem fognak rád nézni rossz szemmel.

2021. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Sokan járnak férfiak is,én személy szerint soha nem voltam még,nem is kellett miért hála isten.
2021. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jól tetted hogy elmentél, nincs ebben semmi ciki.
2021. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Túlgondolod. Valóban a vevőkör nagy része nő, de ettől még egyáltalán nem ciki, ha te férfiként elmész kozmetikushoz.
2021. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Életemben nem voltam rózsaszín szalonban, a többség neutrális.


Csacsog... lehetnél lenézőbb?

2021. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Túlgondolod szerintem is.Nekem kozmetikusom mondta hogy sok srác/férfi jár hozzá.Akár arckezelésre vagy gyantára.
2021. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
72%
Tényleg járnak. Már a fiú osztálytársaim is jártak 15 évvel ezelőtt.
2021. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahova én járok, ott csak ketten vagyunk a szobában (a kozmetikus és én), semmi nem rózsaszín vagy díszes, és nem “csajos” dolgokról “csacsogunk”. Nő vagyok, és én se bírnék egy olyan csicsás helyet, amit leírtál, de szerencsére nem is találkoztam még ilyennel.
2021. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!