Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jó fényvédő van, ami...

Milyen jó fényvédő van, ami kiváltja a hidratáló krémet is?

Figyelt kérdés
Arcra keresek külön fényvédőt, ami szépen teszi a dolgát és kiváltja a hidratáló krémet is. Nem szeretnék nyáron annyi réteget külön magamra kenni. Fényvédő+hidratáló meg C vitamin koktél jelenleg a reggeli "rutin", meg max. egy BB krém, de mostanában azt is lehagyom, munkahelyen úgy is maszkozás van.
2021. jún. 8. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt tudsz válogatni a bőrtípusodnak megfelelően:

[link]

2021. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, szeretek a Notino-ról rendelni, már nézegettem az oldalukon, van pár ami szóbajöhet... Inkább azért tettem fel a kérdést, hogy tapasztalatokat olvassak, illetve, hogy megtudjam, hogy ezek tényleg kitudnak váltani egy hidratálót? Kinek mi a tapasztalata?
2021. jún. 8. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Tinamu oldalról a Thank you Farmer fényvédő a legjobb. Számomra reggelente kiváltja a hidratálót. :)
2021. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg fényvédőt próbáltam, szinte mindegyik kiváltotta a hidratálót. Egyedül a mattra száradósokkal akadt némi probléma, azok alá volt, hogy krémet kentem, de többségében a hialuron vagy csiganyál is elég volt.
2021. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2021. jún. 9. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!