Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom elérni fodrász...

Hogyan tudom elérni fodrász nélkül, hogy így nézzen ki a hajam?

Figyelt kérdés

Hasonlóra gondolok, mint amit linkeltem lent. A stílus a lényeg, én is ilyesmi hullámos hajat szeretnék elérni ami a fej tetején nem lapul le. Egyenes, vastag hajam van. Hogy tudok ilyen hullámokat elérni? És mit csináljak, hogy ne lapuljon le a hajam? Nagyon fontos, hogy lehetőleg minél természetesebb, kímélő módon lehessen elérni, tehát ha lehet akkor hajsütővas és társai nélkül. Nagyon szépen köszönöm a segítséget:)


[link]



2021. jún. 10. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem volt hajsutő vasam adfig hajcsavarokat raktam bele és gondorito sprayt, hőre reagálót. A hajszarito volt a hő :)mikor kibontottam bodri voltam de pár óra alatt kilógott és a következő mosasig szép hullamos volt és dús, mert feltűzve száradt meg teljesen.
2021. jún. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Hajsütővel, pontosabban egyeneaítővel viszont pikk pakk ilyen lesz. Alkalmakra szoktam már csak, arra nem roncsolja
2021. jún. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Enyhén nedvesísd be a hajad, válaszd ketté középen és mindkét oldalon, a választékhoz közel fond fejtetőre a hajad, ne nagyon szorosan, de ne is nagyon lazán. Aludj így. Ha kibontod, ennél picit hullámosabb lesz, de az ujjaiddal ki tudod simítani kb ilyenre. Víz helyett használhatsz száraz hajra való balzsamot. Én úgy szoktam hogy azzal befújom, megcsinálom a fonatokat és utána kívülről is.
2021. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jún. 12. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!