Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár centis(max 3-4) hajat...

Pár centis(max 3-4) hajat hogy lehet gyorsan visszanöveszteni?

Figyelt kérdés
Festem a hajam jó pár éve már, sötétvörösre. Bár magát a színt nagyon szeretem, de most egy kicsit visszatérnék az eredeti hajszínemhez. A probléma az, hogy az eredeti hajszínem sötétszőke, ezért mindenképp fodrásszal kéne szőkíttetni ami nem is lenne megoldható egy alkalommal és ha nem akarom hogy tönkre menjen tőle elég sokba is kerülne. A lenövesztésen is gondolkodtam, de mivel világos az eredeti hajszínem kifejezetten nem esztétikus a két szín egymás mellett. Ezért hát azon gondolkodtam hogy talán az a legegyszerűbb ha lenyírom és hagyom visszanőni. Kifejezetten kerekebb, pufi arcom van emellett nem is túl nőies így biztos vagyok benne hogy nem állna jól a nagyon rövid frizura. Tudnátok ajánlani valami módszert amivel gyorsan meg lehet növeszteni? Vagy valami tipp a vörösből szőkére váltásra amivel nem megy tönkre a hajam és nem kerül a fél fizetésembe?

2021. jún. 11. 07:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Turelemmel. Nincs varazsszer, nincs csodatabi, a ricinusolaj is netto hulyeseg, a hajad novekedeset maximum lassitani tudod, ha hianyosan taplalkozol vagy valami betegseg miatt lelassul magatol. Tok mindegy miket hallottal az itteni vajakosoktol, tenyleg csak az ido segit a helyzeten.
2021. jún. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!