Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok jó fodrászszalont...

Ajánlanátok jó fodrászszalont Budapesten?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek, ahol gyakorlottak a balayage festésben és akár extrémebb frizurákat is elvállalnak (különleges színek használatával).


Ami fontos szempont még, hogy egy hónapon belül lehessen időpontot foglalni, és helyileg inkább Pesten legyen mint Budán (IV, VII, VIII, XIII, XIV kerületek és környékük).


Ha valaki ismer ilyen fodrászt/szalont, ne tartsa magában! :)



2021. jún. 11. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En a 11.keruletbe tudok, hairbyvargavivi instan. Kb 2 het mulvara tud idopontot adni egy gyonyoru balayage festest csinal
2021. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A Szabó Imre szalonokat bátran ajánlom. Ott a honlapon kint is van, hogy kinek mi a specialitása
2021. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, végül hol voltál és hogy sikerült? Csak mert most én is ilyen helyet keresek ..


Ha még nem voltál, akkor válaszul/javaslatként csak annyi, hogy a Headonist szalonokat kerüld messziről, a többit nem ismerem.

2021. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Szabó Imrének meglestem az ajánlatait, de végül ​a Móriczon lévő Quick Hair-be mentem, 2 napot kellett várnom csak az időpontra, és elégedett vagyok a végeredménnyel. Azért nem vérprofik, de jó munkát végzett a csajszi :) 25 ezret fizettem, és olyanra csinálta meg a hajam, amilyet szerettem volna. Az tetszett, hogy elég széles színpalettával rendelkeznek, viszont színes festékük nem volt, csak színező, de ha veszel festéket a fodrászkellékeseben, azzal befestik neked.
2021. júl. 28. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú a hajad és mennyi idő volt a festes? Tudsz egy előtte és utáni képet küldeni? Én is most szeretnek balayages festést de nem tudom hova menjek
2021. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!